God knows what I am.

 


furia
How 'R U?: вечірній
Music: Сплин - Бог устал нас любить

Веселка

М-да.Кажуть мріяти- це добре.Треба мріяти і вірити.Але я,чесно кажучи,застряла в своїх фантазіях,це дуже і дуже погано.Я якби там застряла.
 Кажуть,шо краще гірка правда,ніж солодка брехня.А от і ні,не завжди.Я вже в цьому впевнилась.Казати все чесно,навіть якщо це вб"є його?
 Кажуть,якщо тебе вдарили в одну щоку,підстав іншу.А що робити,коли не залишилось живого місця від тих ударів?Чекати ще одного?
 Кажуть,що завжди треба мати людину,якій довіряєш.Але...Тебе завжди зрадять,навіть не нароком.Тож краще іноді все тримати при собі.Може,це й на краще?
 Коли ти близько тижня сидиш вдома...І не тому,що погода погана,чи настрій не той.А тому,що просто немає з ким прогулятись...Починаєш цінувати самотність.Вчишся мислити самостійно,і покладатися лише на себе.Шукаєш світлі сторони цих гірких уроків.
 І в мене це вийшло.Те,що не вбиває,робить нас сильнішими.Це певно єдине,в що я до сих пір вірю.Мені ось-ось буде 16 років.А я вже знаю,що таке смерть друга,як це побачити зраду,я навчилася вірити і чекати.А ще знати,що навіть якщо зараз настали холодні дні,то пізніше обов'язково вийде сонце.І навіть веселка порадує око.
 Мисли позитивно.Це напевно і є найкраща порада.
 Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

" Мисли позитивно" Добре що ти це розумієш)
Еге ж.І з кожним днем все більше і більше вірю в те,що все буде гуд))) несамнєнна
Рекомендовал эту запись
це зара не до мене...)

 Note
ОБОЗ.ua