God knows what I am.

 


furia
Music: Сплин- Мы сидели и курили

Notecome back

Maybe I'll be fine

 Все що не робиться,все до кращого.Напевно сказала якась розумна людина...Адже,якщо вірити що все буде якщо не добре,то хоча б краще...то так воно і буде.
 А ще якась розумна людина сказала що самотність,це коли хтось є поруч,але він тебе зовсім не розуміє.
 Все могло б бути по-гумовому прекрасно,я б казала що тебе люблю,і всі інші любовні молодіжні штучки.Потім,коли б ми через якийсь час розсталися,я б плакала,жалілась подругам,казала шо "більше ніколи нікого так не полюблю".Стандартний план.Все типово і принципово.Все якесь пластмасове.
 Навіщо мені щось починати,якщо я вже знаю як це закінчиться.Краще одразу дати відсіч.А ще краще намагатися взагалі не привертати до себе уваги,і жити як монашка.Я в принципі і намагаюся так зробити...
 Може я якось не правильно думаю,але все таки...Будь яка любов несе біль,і сьогодні я це розумію.Просто страшенно боюсь болю.І тепер,захована в своєму світові з чотирох стін слухати щось на зразок "Don't bother.I'll be fine",і жити.Просто жити.Бути серед багатьох людей,які навіть може так мене цінують,як то кажуть,але все одно бути самою.
 І навіть не знаю що треба зробити аби повернути ту невгамовну Вікі з скаженно позитивними ідеями та вічно молодим і чисто добрим коханням.Я ж сама себе вбила,хоча й ненароком.
 А так хочеться повернутися.Тільки як? ...Час має показати.
 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 8

Віко,ну шо ж ти так,а?
Флорчиг,я случайно
ну не засмучуйся ти так...ходім в асю..
аналогічно..я така ж случайна(
Самотність...самотність...я скоро поїду розумом...але ж...стоп! ми не самотні! у тебе є ми,так само як у мене є ви! ви ж мене розумієте і ми тебе розуміємо) жина!лапачка! ми любим тебе!!
кахана)))) але...алеж алеж,все таки ти розумієш про яке взаєморозуміння я писала)
та да...просто намагаюсь взяти з цього хоть шось хороше. зараз почитаєш шо я напишу. дуже хароше(
Біль від стосунків завжди є і буде... Просто змирись а не хоч. ТОді бійся того що залишися сама...

 Note
ОБОЗ.ua